| Cristian110194 a întrebat:

Ce credeti? am sanse sa slabesc avand in vedere ca merg de 2 ori pe zi la sala +alergare 2, 5 km pe zi alergare + zi de zi dat dat la sac.In ceea ce priveste alimentatia, nu mananc dulciuri deloc, chipsuri si paine daca mananc 1/2 felie pe zi e bine.Chestia ca m-am ingrasat acum de Paste si acum vreau sa trag tare sa revin.Sugestii careva. Orice ajutor e binevenit!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Cred ca ai, insa cel mai pagubos lucru pentru organism este sa il scoti din ritm si sa il duci dintr-o extrema in alta.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E foarte bine, incearca sa eviti grasimile, mezelurile, prajelile, bauturile acidulate si e ok.Succes!

| Sara2 a răspuns:

Este bine ce faci dar te asfatiesc daca mergi la sala mai degraba sa faci aerobic, eu asa am facut rezultatul 14 kg pierdute in 3 luni de sala si dieta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Ionel vereau sa iti spun ca daca o ti tot asa ai mari sanse sa slabesti si sa ajungi la greutatea dorita si iti cer si eu un sfat pentru a salabi cat mai repede si usor ma numesc Alexandru uite id meu alex_thekeeper