| Cami_5623 a întrebat:

Ce diete ati tinut si cat ati slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kazimir a răspuns:

Minim 10 beri pe zi 6 zile din săptămână, o zi tării și zilnic kfc/cartofi prăjiți/pizza/fripturi (la alegere). Am slăbit 24 de kg în 3 ani cu dieta asta. Am avut 80 de kg acum am 104. Funcționează 100%.

| morningstar a răspuns:

Mersul la sala te-ar ajuta mult orice dieta ai tine; eu am slabit mergand la sala si facand activitati fizice, mers pe jos, badminton, abdomene si mai ales inotul.

| a2dr33ad33a a răspuns:

Buna :* poti sa tii dieta asta pe care o tin si eu : salate si pipt de pui la gratar dupa ora 6 nu mai mananci nimic iar in timpu zilei manaci de 3-4 ori da putin si manci la ore fixe iar seara faci abdomene genoflexiuni eu am facut si 10 sedinte de vaccum am dat 5 cm in talie 4cm coapse si 3 kg :* te pup bafta >big grin

| a2dr33ad33a a răspuns:

Buna :* poti sa tii dieta asta pe care o tin si eu : salate si pipt de pui la gratar dupa ora 6 nu mai mananci nimic iar in timpu zilei manaci de 3-4 ori da putin si manci la ore fixe iar seara faci abdomene genoflexiuni eu am facut si 10 sedinte de vaccum am dat 5 cm in talie 4cm coapse si 3 kg :* te pup bafta big hug :*

| 00DaLLy00 a răspuns:

Sincer nu am tinut nu stiu ce diete dar am reusit sa slabesc 7 kilograme in 2 luni prin simplu fapt ca nu am m-ai mancat foarte gras si paine si munca de zi de zi.