| AvalohAlyn a întrebat:

Ce efecte benefice(spuneti-mi de toate) are lecitina? Poate ma ajuta un doctor sau cineva care stie bine..Cat timp se poate lua?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Imbunatateste usor memoria si viteza de gandire, incetineste degradarea gandirii la varstnici, ajuta in recuperarea dupa surmenaj intelectual. Poti lua cate 6 luni, urmate de 3 luni pauza.

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Lecitina se gaseste in oua si in ciocolata, n-as da banii pe pastile cu lecitina.