| elseva5lei a întrebat:

Ce parere aveti despre lecitina?
Ne ajuta cu ceva sau nu? Daca o administram..........are ceva efecte asupra organismului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Are un efect puternic asupra organismului, marind capacitatea de memorare. Problema cea mai mare e ca, dupa incetarea administarii, scade foarte multi si concentrarea si capacitatea de memorare.

| MissCamelia a răspuns:

Ajuta mermoria si calitatea pielii

| porcelan a răspuns:

Da, te ajuta dar trebuie sa iei din timp. Cam dupa o luna isi face efectul.

| bluerose a răspuns:

Nu mai tin minte...laughing

| demonangel37 a răspuns:

Da ajuta la capacitatea de memorare si are cateva vitamine bune pentru corp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-a ajutat, dar efectele apar dupa o anumita perioada de la administrare, cam 1 luna de zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascolecitina la cat timp isi face efectul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imbunatatesti calitatea video la web

| bebe a răspuns:

Cica are cateva dar e mai bine sa incerci ceva mai bun