| Alin15022000 a întrebat:

Ce este sinuzita cronica sfenoidala dreapta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Sinusul sfenoid din partea dreaptă e afectat = e plin cu un lichid.

| Alin15022000 explică (pentru gabicoo):

Explică-mi mai ca atare te rog.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Bai baiatule, nu ai doctor? Ca banuiesc eu ca diagnosticul asta este dat de un doctor. Cat de batut in cap sa fii sa nu vorbesti cu el, dar sa intrebi pe TPU?