| Thecurious a întrebat:

Ce faceti ca sa va mentineti sanatosi?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Leagă capul tare,
Și umple blidul mare!

| Celcestietot a răspuns:

Frectie la picior de lemn.

| NLS a răspuns:

Servici, casa, servici, casa... Cred ca știi unde bat.
Mâncare gătită. Și sănătoasă (am renunțat de mult timp la prăjeli, dulciuri, sucuri din comerț. ), beau smoothie fără adaos de zahar o data la doua zile, consum zilnic un iaurt simplu, și plimbări (de când cu izolarea, folosesc salteaua de burete pe care am cumpărat-o acum câțiva ani, și fac abdomene. )
Ca nu fumez cred ca se înțelege.

| Thecurious explică (pentru NLS):

As vrea sa stiu ce varsta ai.
Raspunsurile tale sunt foarte detaliate si explicite.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Evit zahărul cât de mult pot, beau multă apă, mă plimb mult, încerc să dorm 8 ore, mânânc mult usturoi și ceapă love struck

| CleanHeart a răspuns:

Sport, citesc, mananc sanatos si raman cat pot eu de optimista mai ales in perioada asta cu virusul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic special.

Am zis sa incerc sa nu mai mănânc nimic pentru câteva zile, nici să beau apa, practic post uscat, cine crede că sunt nebun?
Ah da și dusuri cu gheata, întărește sistemul imunitar am auzit, că de făcut nu am curajul.
Și Caffe anema, practic îmi bag cafea in anus să-mi curețe marele de reziduri., nu glumesc.

| TheBIoodyHound a răspuns:

Construiesc si incerc sa invat chestii, nu mananc si nu beau mizerii, fac exercitii cu si fara greutati, alerg 10km pe zi.