| PrintesaRockChichi a întrebat:

Ce gust au creioanele? Un prieten mi-a recomandat un remediu contra stresului si mi-a spus ca daca mananci in fiecare zi creioane reusesti sa scapi de tensiunea mare si as vrea sa incerc dar mi-e frica, ca eu sunt vegetarian, si nu-mi place gustul amar si nu stiu daca ar fi bine sa incerc, voi ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Happy33 a răspuns:

Nu, nu ar fi bine de loc, a vrut sa rada de tine. Sa nu mananci! Poti scapa si altfel de stres. Pune-l pe el sa manace daca zice ca sunt bune, dar tu sa nu mananci niciodada. Imi dai funda, te rog.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prietenul care ti-a recomandat sa manaci creioane nu iti este prieten, pentru ca a incercat sa rada de tine, punandu-te sa faci un lucru anormal.
Sa sa scapi de stres, trebuie sa faci mult sport si corpul se relaxeaza si se destinde, eliberand stresul.
O alta metoda este sa faci dusuri fierbinti si apoi reci, alternatand apa cand rece, cand calda cate 30-60 secunde, de fiecare data.

| Edisor27 a răspuns:

Nu incerca eu am mancat creioane si am vomat

| steficelfrumossibun a răspuns:

Voi de mai jos cu raspunsurile nu v-ati dat seama ca intrebarea e pusa la misto?