| EuCaAsaSpunEu a întrebat:

Ce-i care ati raspuns la intrebarea mea precedenta am dat comentariu cu motivul pentru care nu vreau sa merg la doctor. Va rog sa imi raspundeti in continuare big grin. Pana maine vreau sa stiu ce pot sa fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| zacrazy a răspuns:

Mergi la doctor, n-are cum sa-si dea seama ca ai fumat daca-ti scoate amigdalele.

| piciuk a răspuns:

Du-te la medic! trebuie sa o iei neaparat pe maica-ta? in perioada asta cat le ai umflate, nu mai fuma, mai rau le faci. du-te la doctorul de familie, ca nu-l intereseaza pe el daca fumezi tu sau nu si sa-ti dea o reteta. din pacate nu mai tin minte ce era pe reteta mea, dar costa in jur de 150 lei si in 2 zile mi-a si trecut. du-te cat mai curand, sa nu inceapa sa iti puroieze, ca apoi o sa trebuiasca sa le scoti si e nasol