| dimaadelin52 a întrebat:

Ce îmi recomandați pentru creșterea în masă musculară la 16 ani?
Fără pudră proteică, doar alimente care să nu am probleme de sănătate.

4 răspunsuri:
| DeMicUnCălător a răspuns:

Friptură de vită, 5 kilograme pe săptămână de friptură

| Cosmin86 a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Stiu ca ai raspuns ironic, dar ca fapt divers am mancat si mai mult, am mancat si 10 kg de carne pe saptamana si e ceva normal.

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu am răspuns ironic. Am fost foarte serios.
Am avut o perioadă in viața cănd a fost nevoie să pun extra kg pe mine. am reușit cu friptura de vită

| ponturi a răspuns:

Fulgi de ovaz, fasole, linte, oua fierte aproape in fiecare dimineata (pentru definire), polen, miere de albine, somon, sardina, branza prospata.