| JustMe6378962 a întrebat:

Ce iti face la operatia de scoatere a amigdalelor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

... ai creierul in revizie? oare ce poate sa-ti faca?

| JustMe6378962 explică (pentru nesuferit):

Pai dăăă, logic ca ti le scoate doar nu ti le coloreaza in albastru marin. Dar ce iti face? Unde si de cate ori te inteapa? Si apoi poti sa mananci cata inghetata iti incape in stomac sau nici nu poti sa inghiti de durere?

| floresdemayo a răspuns (pentru JustMe6378962):

Uite aici niste păreri...http://www.kudika.ro/......alite.html

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Le scoatewinking.

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Ti le scoate.

| BestStudio a răspuns:

O sa mananci o perioada moale(pireuri, supe etc.) o sa iti scoata amigdalitele prin taierea gatului sau un procedeu mai greu de explicat. Oricum nu vei simti nimic din cauza anesteziei.Intr-un final o sa poti canta mai bine, vei manca inghetata cata vei vrea o_O si multe altele... Funda?

| JustMe6378962 explică (pentru BestStudio):

So(deci)...Imi taie gatul?!

| BestStudio a răspuns (pentru JustMe6378962):

Nu am gresit exprimarea scuze nu til taie til... nu am un termen normal ci unul medical (opereaza) bafta oricum.

| Andreeaaaaaaaaa a răspuns (pentru JustMe6378962):

Taia ti gatul!