| VladutDavid a întrebat:

Ce ma fac daca ma doare maseaua?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa au aparut stomatologii!
Ca atare, mergi si viziteaza unul, sigur este capabil sa te ajute cu maseaua cariata.

| anonimg a răspuns:

Trebuie să mergi la un stomatolog. Durerea trece un timp cu unele pastile recomandate de la farmacie. Dar vei rezolva problema cu adevărat numai la medicul stomatolog. Curaj!

| alina2k18 a răspuns:

Nurofen sau ketonal sau antinevralgic pana ajungi la stomatolog - preferabil cat mai repede.

| Mclaren12 a răspuns:

Stomatolog te faci

Răspuns utilizator avertizat
| Cristine9595 a răspuns:

Ar fi bine sa te vada un stomatolog, dar pana ajungi la el, ia ceva pentru durere. daca ai puroi o sa iti recomande sa iei antibiotic in cazul in care e de extractie, ca altfel nu isi face anestesia efect.