| anonim_4396 a întrebat:

Ce marci de ceai verde si negru imi recomandati si de unde sa le cumpar? Am nevoie de energie la munca si nu vreau sa beau numai cafea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Și la Lidl au mărci bune dar cel mai bun este Lipton ceai verde sau negru, la cutie cu pliculete.Le găsești în supermarketuri

| Doja a răspuns:

La noi gasesti ceai verde decent la Demmer's Teehaus

https://demmer.ro/

Unul din magazine este langa facultatea de Arhitectura cum mergi spre Calea Victoriei spre Cercul Militar.

Altfel poti sa-ti cumperi de pe internet. dar intai obisnuieste-te cu ceaiul verde decent de la astia, inainte sa treci la delicatese.

In NICI UN CAZ nu cumpara ceai verde la plic. Nu exista Lipton, Nestea, etc in lumea bautorilor de ceai.

| dummitrualex87 a răspuns:

Buna! Eu cumpar ceaiul negru de la www.contegocafe.ro Aceeasi problema aveam si eu. Incepusem sa beau foarte multa cafea. Bafta!