| marett16 a întrebat:

Vreau sa ma uit la tv deseara pana tarziu. Ce sa fac sa nu adorm? in afara de cafea si ceai verde(mama nu ma lasa sa beau).

4 răspunsuri:
| 09Viviana a răspuns:

Incearca sa te speli mai mereu pe fata

| pasatGeorge a răspuns:

Incearca Coca Cola si nu o sa mai poti dormi toata noaptea.

| beatricelbd a răspuns:

Stai cu lumina aprinsa

| EuAlaEu a răspuns:

Ia-ti un bax mare de energizante spalate pe fata cand te ustura ochii si regleaza luminozitatea de la tv sa fie mai mica pentru a nu obosi daca nu merge ce ti-am zis eu schimbati programul de culcare obisnuieste-te cu el si dupa stai la tv cat vrei (sper ca te vor ajuta sfaturile pe care ti le-am dat oricum la mine a mers) id: anton. cezar_zentech [PEACE ALL BLOOD]