| MyWorld a întrebat:

Ce medicamente as putea lua in cazul in care am probleme cu concentrarea si cu atentia? (ma intereseaza mai mult cele care NU sunt din plante)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Magneziu e foarte bun.

| CartoonN a răspuns:

GINKGO BILOBA
https://comenzi.farmaciatei.ro/product_info.php?products_id=10027214

Insa sunt ineficiente daca nu te odihnesti sau nu te hranesti.Un program bine pus la punct face minuni.

| Stanciu_Alex_1976 a răspuns:

Magneziu este bun!