| DanyXhell a întrebat:

Ce naiba am? Am venit de la sala si pe drum am inceput sa simt ca si cum as avea niste greutati pe spate, ma doare inauntru.Problema e ca am inceput sa fiu foarte molesit sa nu ma mai pot misca asa mult stau in pat.Ma simt si foarte firav. Ce as putea face sa nu ma mai simt asa?
P. S. O fii de la sala? Daca nu spuneti de la ce ar putea fii.
Multumesc.
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Durerea de spate poate insemna si ceva grav. Fa o pauza de la sala si mergi si consulta un doctor ca sa vezi care e problema. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba ca te-ai fortat prea tare trebuie sa te incalzesti cu ceva de vreo 5kg-4kg sau sa alergi si dupa te bagi la alea mai grele si alergat vreo 1 ora