| Ionutmarian6868 a întrebat:

Ce parere aveti de inaltimea 1.67 la 13 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o parere, ca doar esti in crestere, iar ritmul difera de al un copil la altul.

| Victoria18 a răspuns:

Exagerata...

| AnoMg a răspuns (pentru Victoria18):

Eu am 1.73 la aproape 15 ani.

| erik20 a răspuns:

Eu am 1.64 la 16, deci esti foarte bine tu.

| ChrisRK a răspuns:

E foarte bine, asa eram si eu la 13 ani si acum am 1, 90

| UlisesHarold a răspuns:

Baietii cresc in salturi, deci nu ai de ce sa te ingrijorezi, pana la 18 de ani inca mai cresti, fiecare are ritmului sau, dat de genetica, sport si alimenta