| Johny_Geo_1989 a întrebat:

Ce pastile pentru a iesi din depresie exista? si ce imi recomandati?
ps: fara ceaiuri, medic, si alte vrajeli...
mersi anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| victorr_3274 a răspuns:

Nu ti-as recomanda sa faci asta. Fiecare pastila se ia in niste doze anume, medicul stie cate. Si au si reactii adverse, e periculos sa te joci cu asa ceva.

| catalinalina a răspuns (pentru victorr_3274):

Nu uita ca acestea sunt ca drogurile si pot crea dependenta, iar daca sunt intrerupte se poate ajunge la crize de isterie, la izbucniri violente din cauza depresiei si in unele cazuri au fost constatate chiar si spasme atunci cand pastilele au fost administrate mai mult timp.