| ejaxz a întrebat:

Ce pastile imi recomandati pentru depresie?happy

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

O bere.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca se recomanda parerea unui medic de specialitate care iti va da tratamentul adecvat.

| JeSa a răspuns:

Pastile nu, aici doar medicul se poate prezice, eu te-as sfatui sa "mergi" pe o cale naturala, si anume : ceaiurile, ce ajut f. mult! P. S http://www.tratamente-naturiste.org/tag/ceai-pentru-depresie Sanatate, pa!

| inna a răspuns:

Mai bine mergi la un medic specialist.

| Happy a răspuns:

Lipsa de magneziu, se stie, produce o serie de disfunctii ale sistemului nervos. Stres, nervi, anxietate, depresie. Pot ramane acestea probleme permanente, mai mult sau mai putin acute, chiar si dupa ce valoarea de Mg din sange a fost echilibrata. Adica, odata ce sistemul nervos a fost afectat, el se reface indata ce Mg are valori normale in sange? Este incredibil in ce fel iti poate afecta viata acest amarat de mineral.
Eu ti-as recomanda Calmepama luat un prieten de-al meu si acum se simte mai bine. Pupici kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Agonie si extaz carnal in prostie. Fara pastile si fara oprire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai in masura sa-ti recomande pastile pentru depresie e un doctor, asa ca nu lua nimic fara sa ai aprobarea unuia.

| larisag a răspuns:

Buna,
Daca te-ai decis ca vrei sa iti revi din depresie cu ajutorul pastilelor, cele mai indicate sunt cele naturale, unde nu exista reactii adverse. Exista un produs 100%natural, care lupta impotriva unei game largi de afectiuni, cum ar fi: depresie, tristete, melancolie, oboseala, insomnie, anxietate, comportament obsesiv, migrene, foame persistenta sau lipsa apetitului, agresivitate, nesociabilitate, frica, capacitate redusa de munca.Il gasesti aici : http://www.tratamente-boli.com/......resie.html
Multa sanatate si o zi buna!

| Johny_Geo_1989 a răspuns:

Daca ai gasit ce pastile sa imi zici si mie te rog

| Botosineanu_Eugenia_1949 a răspuns:

Am luat prozac dar nu vad nici un rezultat. Ce pastile imi recomandati?