| NicoMic a întrebat:

Ce pot sa fac daca mi se vad venele prin piele? Este inestetic si se vad atat pe maini, picioare cat si in zona inghinala,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JayLeno a răspuns:

Mai pune un bronz pe tinehappy

6 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Bronzeaza-te!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa le tai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei si eu am acceasi problema, daca ai gasit ceva folositor care te-a ajutat sa scapi de venele vizibile plss spune-mi si mie... pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se vad venele la gat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa te dai cu zamatisha

| 1998ade a răspuns:

Nu este chiar asa de rau...am patit si eu la fel si am scapat ca mi-am lasat pielea sa se hraneasca in genul ca ai grija de ea si vei scapa de probleme.