| 5SOS a întrebat:

Ce pot sa fac sa am o piele fina, ingrijita si frumoasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| X a răspuns:

Sunt creme pentru corp cu scop de regenerare, fertilitate si hidratare cauta si tu body cream ...is de diferite feluri

| Nastia a răspuns:

Te speli cu un gel de duș hidratant, iti dai cu lapte de corp după baie, dai cu tot felul de creme.

| urgentr a răspuns:

Crema

| Kiiiissss a răspuns:

Te dai cu creme (ex nivea. bla bla)

Funda?/ plz plz!

| Quicky a răspuns:

Incearca o crema care readuce epiderma la starea ei naturala (de preferat: Niveawinking

| MissDi a răspuns:

Poti folosi creme sau sapunuri de calitate

| agathapurple a răspuns:

Foloseste exfoliant natural. Aici ai toate detaliile necesare si cateva retete http://agathapurple.wordpress.com/......cut-acasa/

| AiUrEa_3404 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.Crede-ma ca nici eu nu stiu.Mai ales pe picioare am un fel de bubite care nu dispar niciodata.Am incercat sute de creme si lotiuni cosmetice si degeaba.Cred ca cel mai indicat ar fi sa mergem la un dermatotlogwinking