| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac sa imi creasca parul pe picioare, pe maini si mustata mai repede? orice sfat este binevenit si cel mai bun =funda, restul vot :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bianca10 a răspuns:

Pai iti dai cu uleisi otet pe maini piceoare si pe la gura.

| sadnhappy a răspuns (pentru bianca10):

Sa pun si uleiul si otetul combinate pe piele?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asteapta sa mai cresti.

| YuliaNhO a răspuns:

Trebuie sa te barbieresti. indata ce ai inceput nu o sal mai poti controla, iar pe picioare sa stii ca blugii incetinesc cresterea pe cvabicepsi si gemeni.

| MalinaAndreea a răspuns:

Buna...pylaughing eu cred ca iti va creste mai repede daca te razi cu bigu, bicu cum s-o mai spune...crede-ma o sa ai o paduuuuurehappy

| bhubhuaa a răspuns:

Cu ulei de richin.il aplici in fiecare seara.

| Byonce99 a răspuns:

Daca vrei sa creasca mai rapid cea mai buna solutie e sa faci sex...mi s-a intamplat caci sunt fata si cand am facut... miau crescut si a trebuie sa ma epilez!

| iulian74 a răspuns:

Trebuie sa te barbieresti

| Stefan001 a răspuns:

Simplu! Te razi cu lama de bebierit pe unde vrei sa-ti creasca parul mai mare si mai repedewinking.si astepti iar cand iti va creste (peste 1 saptamana) o sal ai mai marewinking. bafta

| razzor23 a răspuns:

Pai nu inteleg de ce vrei asta...dar daca vrei sa-ti creasca parul rade-te cu giletul unde vrei sa-ti creasca si sigur iti creste, sper ca am fost de folos