| LgSerioux a întrebat:

Sunt Baiat si am 15 Ani. Si am si eu o problema : Nu prea imi creste parul pe picioare si pe mani, Alti de varta mea au parul MULT mai mare.Chiar si unele fete au parul mai mare pe maini. DC? Un sfat cum sa fac sa imi creasca parul mai repede
Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Oricum, daca tii neaparat sa stimulezi parul sa creasca putin, iti recomand sa folosesti ulei de ricin. Se gaseste la orice plafar si e ieftin. Aplici seara pe maini si lasi pana dimineata, iar in cateva saptamani ar trebui sa vezi rezultatele. Uleiul de ricin este folosit in cosmetica, mai ales de fete pentru sprancene si gene. Este puternic nutritiv si ajuta la regenerarea parului.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te lua dupa ce zice d-ra frostxtq deoarece se pare ca ei ii plac gay-ii, nu barbatii virili si potenti Imi pare rau de aspectul tau actual sincer sa fiu nici mie nu-mi plac barbatii cu aliura femenina laughing Incearca sa te razi cu Bic-ul sau lama. Spor la munca.

| neutrino a răspuns:

Marimea parului de pe corp nu este un indicator al inteligentei si nici macar ar barbatiei unui baiat. Totusi, daca insisti, poti merge la un medic.

| frostxtq a răspuns:

Buna,
Nu iti face niciun fel de probleme, totul e perfect normal din cauza faptului ca nu toti ne dezvoltam la fel si nu fiecare organism este identic. Ai putea sa te bucuri, multi oameni incearca sa scape de parul de pe maini si picioare si tu vrei sa il faci sa creasca. Eu cred ca esti printre putinii norocosi fara par si ar trebui sa te bucuri, pentru ca oricum daca vei ajunge sa ai si tu la fel ca si restul oamenilor pe care-i cunosti o sa iti doresti sa fii ca si acum.
Nu ai ce sa faci in privinta asta, cu atat mai putin sa iti faci griji.

| LgSerioux explică (pentru frostxtq):

Ok inteleg nu vreau sa fiu maimuta dar, sa am mai putin par ca o fata pe maini e jenant

| frostxtq a răspuns (pentru LgSerioux):

Esti blond de fel? Depinde si de asta. Cunosc oameni blonzi care nu au par deloc pe maini.

| frostxtq a răspuns (pentru LgSerioux):

Oricum, daca tii neaparat sa stimulezi parul sa creasca putin, iti recomand sa folosesti ulei de ricin. Se gaseste la orice plafar si e ieftin. Aplici seara pe maini si lasi pana dimineata, iar in cateva saptamani ar trebui sa vezi rezultatele. Uleiul de ricin este folosit in cosmetica, mai ales de fete pentru sprancene si gene. Este puternic nutritiv si ajuta la regenerarea parului.

| g00dmorning a răspuns:

Nu este o problema. Oamenii sunt diferiti.

| mius a răspuns:

Radete pe picioare si pe maini