| Theshadow47 a întrebat:

Ce s-ar intampla daca o femeie ar folosi canesten crema desi nu ar stii exact ce are? Ce efecte secundare are acel produs? funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dezechilibreaza flora vaginala si face extrem de greu de diagnosticat si tratat o infectie. Si asa, dintr-o chestie care se putea trata in 10-14 zile de catre medic, se transforma intr-o chestie cronica care necesita luni sau ani de tratament.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu se intampla nimica.

| Rakanishuu a răspuns:

Nu se intampla nimic grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Dar de ce sa foloseasca asa de capul ei?
De ce sa nu mearga la medic intai de toate?
Te pup!

| Eviix a răspuns:

Nu se intampla nimic.