| iintunericul a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mai imi trosneasca articulatiile mai ales de la genunchi si de la maini, am luat calciu am fost si la medicu de familie si mi-a dat medicamente dar fara nici un rost/efect, nici cu ouale nu stau asa de bine ca mieste rau de la prea multe, ce sa fac ca sa nu mai imi,, puste"/trosneasca incheieturile, ce sa fac nustiti cumva ceva leac babesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| tesparg a răspuns:

Iti trosneai mereu degetele?
Cred ca de aia!
Nu e bine sa faci asta mereu