| scully a întrebat:

Ce sa fac ca sa scap de cosuri si puncte negre? Am mai incercat si lotiuni, creme, etc. dar daca am vazut ca nu functioneaza am renuntat...ma ajutati pls? Dau funda!winking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ckdjckj a răspuns:

Draga iti spun din proprie experienta ca poti incerca toate cremele, lotiunile ce vrei tu, dar nu te ajuta la nimic.Cosurile si punctele negre sunt din cauza varstei sau a unei anumite perioade.Cu timpul o sa scapi de ele, dar nu trebuie sa folosesti tot felul de prosti care nu ajuta la nimic.Tot ce poti face e sa iti mentii mereu fata curata si ai sa vezi ca nu e nici o problema. Te pup! Pa, pa:*

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Simplu, daca ai unghii le rupi si nu ramane nici o marcawinking

| madalina2727 a răspuns:

Daca ai incercat diferite solutii fara rezultat atunci unica solutie e sa te duci la dermatalog.Doar el va sti ce sa-ti dea cu exactitate pentru problema ta, tipul tau de ten ca sa-si faca si efectul asa cum trebuie.

| scully explică:

Ms multbig grin

| Ade_5758 a răspuns:

Poti merge la dermatolog sa-ti recomande ceva...sau esti in perioada pubertatii si este fires mult noroc kiss:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

http://motruinfo.ro/sfatul-doctoruluri/modalitati-de-a-s capa-de-cosuri/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inceraca Zinerit eu am scapat de cosuritongue!