| JustAStar a întrebat:

BUNA! Am o problema foarte mare.de cam 3 ani ma chinui sa scap de cosuri si puncte negre, dar habar nu am dc orice am folosit a fost bun doar pe moment.Am incercat cu Zineryt si degeaba, am luat tot felul de creme, lotiuni si game intregi pentru acnee dar nu au avut efect doar pe moment.Sunt disperata, o vizita la dermatolog ma va face sa scap de acnee? Va rog ajutati`ma deja chiar mi`e jena sa mai ies in oras sau afara, imi apare cateodata un cos mare si rosu de toata frumusetea.Toti dermatologii sunt buni sau poate nimeresc la unul care nu ma poate ajuta cu nimic? Apropo cat costa o vizita la dermatolog in general? Fundita si vot tuturor commurilor care m`au ajutat. Ce sa folosesc in continuare? Urgent.Ms anticipat!:X:*

3 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Toti sunt buni, dar nu exista nimic ce te va scapa permanent.Asteapta pana pe la 18 ani ca iti va trece, intre timp te dai cu Zineryt pe ten CURAT SI USCAT.

| Kalyn a răspuns:

Te-as sfatui sa mergi la un dermatolog, el invata 6 ani toate lucrurile legate de asta deci nu se poate sa nimereasca, in plus s-ar putea sa ai ceva infectie in sange (am avut o cunostinta cu asa ceva) iti da un tratament de 2-3 luni si cosurile vor disparea in totalitatewinking

| NiceBrownEyes a răspuns:

Oke4 deci nu stiu exact partea aia cu dermatologul dar eu ma spal pe fata cu sapun si nu mai am asa multe cosuri incep sa dispara sau uneori ma mai dau cu spirt si imi trec asta mi se intampla mie dar daca tu vrei sa mergi la dermatolog fai o vizita si afla pretul unei consultatii