| sephora a întrebat:

Ce sampoane de par sunt fara SLS (Sodium Laureth Sulfath) sau ASL? si unde se gasesc si un pret estimativ.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| matraguna1 a răspuns:

Logona se distribuie la noi prin Lifecare. Gaseste un reprezentant si fa comanda. Cum spunea si Lexa, sunt peste 30 RON/buc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aubrey Organics, Urtekram si Logona sunt SLS free. Costa cam 35ron, dar nu gasesti decat sa cumperi de pe net din cate stiu eu, de pe site-uri gen: www.cosmeticplant.ro