| Ciupercuță07 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă faci supradoză de algocalmin? Nu, nu mă sinucid. Dar l-am văzut în frigider și eram curioasă. Mori?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 4evergentleman a răspuns:

Nu cred că mori, nu e o varianta deloc sigura.
Dar ce probleme ai? Și eu simt sa fac acest lucru dar mă lupt, adevărul e că nimeni nu te înțelege și nu îți intinde o mana de ajutor la greu, toți te evită, și când dai de bine din nou te caută să te întrebe de sanatate.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Curiozitate de copil imatur.

| sierra1 a răspuns:

Ce ințelegi tu prin "supradoză" nu e clar dar e clar dacă elti alergic la metamizol sau la oricare dintre celelalte componente ale acestui medicament se poate termina rău

| dullcat a răspuns:

De ce ai vrea sa afli raspunsul? De unde curiozitatea? Te rog sa nu faci nimic prostesc, poti scrie aici ce te framanta si lumea iti va oferi sfaturi.

| 4evergentleman a răspuns:

Câți ani ai? Daca te simți singura poți vorbi cu mine happy