| nicoletaalexa681 a întrebat:

Ce se întâmpla dacă fac si a doua oară supradoza de medicamente?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cum a fost la prima, spune-ne!

mai spune-ne dacă a fost o eroare sau ce...

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu ai vrea mai bine sa scrii ce te framanta aici, in loc sa iti tot distrugi stomacul luand un pumn de pastile?

| Smmo a răspuns:

... Adica de ce sa nu fii tu fata cuminte? Ti-a dat Dumnezeu inca o sansa la viata, sper sanatoasa. O viata pe care tu poti sa o faci frumoasa sau suportabila sau interesanta. Vrei tu sa te imbolnavesti singura? Inteleg ca iti doresti sa nu te mai certe parintii, dar nu este o solutie sa te comporti asa.
Incearca sa vorbesti cu cei de la telefonul copilului.
http://www.116111.ro/descarca-aplicatia