| DrDeath a întrebat:

Ce se intampla daca iei o supradoza de algocalmin?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lesini si trebuie sa iti faca spalare la stomac.

| baru a răspuns:

Sall. Banuiesc ca vei inchide ochii. Dar, in occident, algocalminul sa scos de pe piata. Se pare ca este cancerigen. Un medic poate sa-ti comfirme mai bine. Dar, eu nu te sfatuiesc sa incerci. Pa!

| Dragotta a răspuns:

Vomiti,lesini repeda la doctor

| DeEAஐ a răspuns:

In nici un caz nu lesini...te alegi cu o stare de greata, ameteala, daca esti norocos vomiti si trece! posibil sa te doara stomacul 1 zi, 2!

| just for me a răspuns:

Pai iti este greata, iar daca continuii sa iei supradoze patesti ca Michael Jackson

| optical a răspuns:

Mori!

| aditimus a răspuns:

Posibil sa intri in soc, coma ca si celelalte medicamente obisnuite prin care iei o supradoza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa nu inceapa sa te doara capul sau sa ai stari de ameteli un prieten de al meu asa a patit sper sa nu ti se intample si tie.

| anca13 a răspuns:

Tu chiar vrei sa mori? vad ca insisti...Ai nevoie de o consiliere psihologica mai sigur decat o supradoza de algocalminwinking

| cris_2039 a răspuns:

Nimic dar s-ar putea sa ai greturi...

| constantinescu98 a răspuns:

Ti se face rau si iti vine sa versi dar sa nu ei ca nu este bine!

| asdfghjklqwertyuioopzxcvbnm a răspuns:

Algocalminul se da cu reteta in farmacii de ceva timp din cauza ca contine o substanta halucinogena si unii obisnuiau sa cumpere algocalmin si sa-l ia in doze mari pentru a avea halucinatii. deci cel mai probabil, daca iei o supradoza de algocalmin o sa ai stari de ameteala si posibile halucinatii big grin. acum depinde si cat iei.de murit, nu cred ca o sa mori laughing