| Dana1999 a întrebat:

Ce se intampla daca-mi scot 4 coaste, două cu două? Se vor vedea umerii si mai mari? Este periculos pentru sănătate?
Imi va evidenția soldurile inguste? Precizez ca de fapt am umerii mai mari. Vreau să stiu daca se vor vedea umerii mai urat, adică mai mari.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| oz_1736 a răspuns:

Ficatul oricum nu prea e protejat, daca scoti si 2 coaste... Te strange un baiat in brate si faci ruptura de organe. Vei arata ca un barbat, trapez

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Reclama-l pe ăla cu drogurile si ti le scot altii. Gratuit.

| johnnny123 a răspuns:

De ce doar patru coaste? Scoate-ti tot scheletul, am auzit ca anul asta se poarta look-ul "gramada amorfa de carne"

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut, se intampla sa te mutilezi singura nu are rost sa ai de suferit pe viitor! Sfatul meu este accepta-te asa cum esti, fiecare este frumos/asa in felul lui/ei. Anumite chestii o sa le regreti mai tarziu (coastele iti sustine organele interne toate coastele formeaza cutia toracica)