| Revenge666 a întrebat:

Ce se intampla daca nu ma spal deloc pe fata, mai ales pe caldura asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca si ai cosuri doar o sa le inrautatesti si eventual inmultesti.

| Fancyuiop a răspuns:

Dacă deja ai coșuri, ar cam trebui să te speli și încă foarte des. Încearcă o cremă! Funda?

| Ghimbasanu a răspuns:

Ei bine. S-ar putea sa ti se usuce fata si atunci o sa trebuiasca sa folosesti o crema special pentru asta.
P.S.: Tu chiar nu te speli pe fata dimineata?

| Revenge666 explică (pentru Ghimbasanu):

Nu prea.Am fata plina de cosuri

| Hogea_Alex_2001 a răspuns:

Incep sa apara cosurile si de toate pe fata.