| shamsa a întrebat:

Ce se intampla daca imi spal in fiecare zi parul?

Răspuns Câştigător
| Bianca_1392 a răspuns:

Pai daca il speli in fiecare zi parul acesta este"alintat" si va fi exact ca si copii mici alintati:daca nu il alinti plange...asa va fi si parul tau... daca nu il vei spala dupa acelasi program adica in fiecare zi se ingrasa. Apoi incet incet firul de par se subtiaza ducand la ruperea foarte usoara a acestuia.si rarirea paruluibig grin

11 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Nimic.dar toamna fiindca este mai racoare este posibil sa racesti. sfat:spala-te la fiecare sfarsit de saptamana.sau cum vrei.dar cred ca asa ar fi mai bine ca sa nu racesti.

| Dash a răspuns:

E bine sa-l speli, dar nu prea mult.

| Millanteria a răspuns:

Nu se intampla nimic. Ai grija sa nu racesti. Cel mai bine este sa te speli o data la 2-3 zile. Eu asa fac.
Have a nice day!

| ZozoleSkittles a răspuns:

1 Se ingrasa
2 Poate ca se despica
Funda>?

| oanaoany a răspuns:

Nu se intalmpla nimic dar spalandul mereu zi de zi firul parului se va suptia incet incat si se va rupe usor Asa ca din partea mea ar fi mai bine ca sa-l speli la 2 zile e pentru binele parului taubig grin

| PuffU16 a răspuns:

Nu se intampla nimic. dar poate sa-ti cada sau sa ti se despice varfurile happy!

| didik15 a răspuns:

Nu este bine sa il speli atat de des pentru ca poate devenii foarte sensibil se va rupe mult mai usor si o sa il ai mai rar. spala-te odata la doua zile

| Fafy a răspuns:

Nu este nimic rau in asta...dar faza e ca la fiecare spalare iti cada.si obisnuiesti prost parul pentru ca vor fi dati in care nu vei putea sa til speli in fiecare zi. daca il speli atat de des se unge foarte repede(stiu asta din proprie experientahappy ).asa ca ai grijawinking

| Puffi a răspuns:

Pai, daca te speli in fiecare zii s-ar p[utea sa iti cada foarte mult par si sa se detelioreze in timp :*

| IrinaaXd a răspuns:

Daca te speli in fiecare zi, o sa ti se ingrase foarte repede. Deci nu e recomandat. O data la 3 zile e suficient zic eu.

| 555555anny a răspuns:

Nu se va intampla nimic rau ba din potriva va fi mai moale si usor de pieptenat dar depinde de ce sampon folosesti