| Gratielaaaa a întrebat:

Ce se intampla daca ramane capul capusii in piele? Spuneti-mi urgent!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cel mai indicat ar fi sa ceri parerea medicului, este periculoasa si infectia se raspandeste foarte repede.
Asa canu mai astepta minuni pe site.(asta in caz ca ai un caz in familie)
O zi frumoasa sa aihappy

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
In cazul in care capusa are un anumit virus este foarte grav trebuie sa emrgi la medic dar daca e capusa normal o poti scoate cu un varf de ac dupa care o prinzi cu penseta.

| viotedy a răspuns:

La om sau animal? Oricum, nu e bine, trebuie scos la medic.

| FatalScream a răspuns:

Cu asta noi nu te putem ajuta, trebuie sa consulti un medic, ca numai el stie ce trebuie sa faci.Asta necesita asistenta/consult specializat...