| bahoi a întrebat:

Ce se intampla duca ce mori. Dar sa nu cautati pe google raspunsuri sau sa imi da-ti adrese. Doar sa imi spuneti ce credeti voi cu adevarat. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ciprian_2518 a răspuns:

Simti o forta necunoscuta care iti mangaie sau iti sfasie sufletul privind spre trecut, de la nasterea ta pana la sfarsitul vietii tale pe Pamant, privind toate faptele vietii tale care le-ai facut, bune sau rele...

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Fiindca ai pus intrebarea la sanatate imi vine sa-ti raspund ca atunci nu mai simti durerea! In al doilea rand avem atatea probleme aici nerezolvate incat nu merita sa ne gandim ce va fi dincolo! Fa-ti viata frumoasa!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se stie exact si raspunsul depinde de faptul ca esti credincios ori ateu. Singurul fapt cert este ca fizic te transformi si apoi dispari(prin putrefactie ori incinerare), restul sunt doar supozitii. Numai bine!

| Slavian a răspuns:

Totul se termina.

| goodkat a răspuns:

Sufletul paraseste corpul, corpul in timp dispare iar sufletul asteapta judecata de apoi big grin

| DaianaDC a răspuns:

laughing pai mergem la judecata intai singuri adica doar p noi ne judeca dumnezeu sh dupa la judecata comunabig grinbig grin asa gandesc eulaughing asa m`au mintit la scoala la religiebig grin