| rasplatitacupuncte a întrebat:

Ce se intimpla daca zilnic ma doare capul picioa rele spatele simt ca nu am o prietena sunt plic tisita si altele

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| hkr a răspuns:

Probabil este din cauza oboselii, dar pot fi si alte cauze.ar fi bine sa mergi la un medic.si incearca sa-ti faci prietenii, ei te incurajeaza si nu te lasa la greu.

| Albescu_Silviu-Claudiu_1987 a răspuns:

Ar trebui sa iti faci un control, o serie de analize, ceva... ai putea fi depresiva sad