| XxblackangelxX a întrebat:

Bona dc la unele fete cand le vine menstruatia doare si la altele nu? Adica pe mine ma doare de imi vine sa ma dau cu capul de pereti si pe o prietena nu o doare deloc

Răspuns Câştigător
| bebita15 a răspuns:

Heiibatting eyelashes
pai nu toata lumea e la felbatting eyelashes
uite de ex si eu sunt ca tine adica am fost deoarece m-am dus la ginecolog pentru ca aveam mari dureri de burta si dadeam tot afara ce mancam
si mi-a dat un tratament timp de 3 luni parcathinking
si mi-a trecut

Deci te sfatuiesc sa mergi si tu s`ai dai o vizita ginecologului pentru ca nu pierzi nimic o sa vezi ca o sa fie mult mai bine happy

te-am pwpatt :*.

Griji de tuu :pe.

3 răspunsuri:
| alexutza1183 a răspuns:

Si pe mine ma doare ingrozitor.Depinde de la organism la organism cum actioneaza in aceasta perioada. Poti lua calmante si trece.
Succes!

| Ccrysu a răspuns:

Ai dureri de burta sau de spate doar atunci cand esti racitahappy...

| Ccrysu a răspuns:

Nu intotdeauna calmantele sunt Bunetongue pentru ca stiti si voi poate sa incetineasca, adica sa nu mai fie la fel ca la inceput`,,, si cum zice si Bebita da trebuie sa fugi pana la ginecologtongue Ai grija!