| Hukez a întrebat:

Ce suplimente alimentare pot lua pentru a ajuta cresterea in inaltime?
Aproape 18 ani, baiat, mai toti prietenii mei au avut perioada de crestere brusca eu nu deci ma gandesc ca trebuie sa ajut organismul putin. big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu există așa ceva.
Mergi pe un sport de înălțime: înot, baschet, volei, handbal.
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Niciunul, niciun supliment nu te va ajuta să crești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta-l mancand sanatos si facand intinderi la o bara, lasa prostiile ca-ti intoxici organismul si nu vrei sa stii care is efectele adverse!

| Marwell a răspuns:

Uite ce te va ajuta
http://wp.me/P3hgwB-2B

| IlincaToma a răspuns:

Baschet,handbal!