| browneyes99 a întrebat:

Ce tratamente babesti sunt bune pentru cosuri? please help me!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

2 aspirine pisate amestecate cu miere de albine, si te dai pe fata cu aceasta masca, dupa jumate de ora te speli.Aceasta masca trebuie folosita doar de 2 ori pe luna.Bafta!

| FloareDeColt_1777 a răspuns:

Incepe cu o detoxifiere a organismului. Bea 2 litri de apa pe zi, consuma fructe, legume, renunta la grasimi, dulciuri, bauturi acidulate, prajeli. Prepara o pasta din galbenus de ou, o lingurita miere de albine, putina zeama de lamaie, malai si intinde-o pe fata. Dupa 30 de minute spala fata, apoi foloseste o alifie de galbenele de la Plafar, fara adaosuri chimice. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs