| MrsDeee a întrebat:

Ceaiul verde ajută la slăbit?
Alte sortimente care ajută știți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Myrcea22 a răspuns:

Ajuta la eliminarea toxinelor din corp

| Niki_Alexi_1984 a răspuns:

Ceaiul verde ajuta la slabit dar sfatul meu e sa ai o alimentatie sanatoasa.alt ceva ce te va ajuta e ghimbirul, grefele. combinale pe aman2 intr-un suc natural stoarce si o lamaie. beal dimineata si seara.ai sa vezi diferenta intr-o saptamana.doar sa te aptii sa manaci gras si prajit.

| MrsDeee explică (pentru Niki_Alexi_1984):

Dacă aș face o cană de ceai verde și peste aș conbina cu zeamă de lămâie sau grafă, merge?
Ghimbirul cum să îl consum?