| ronaldo318 a întrebat:

Cel mai bun sampon pentru barbati in opinia voastra? Vreau un produs anume.Credeti ca dauneaza cu ceva parului ca ma dau arpaope in fiecare zi cu gel, dar in fiecare seara il spal cu sampon.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Cristian0884df11 a răspuns:

Nivea For Men Cool Menthol il ador anti dandruf e super bun nivea e cel mai bunlaughing restul-s c***t

| andrey663 a răspuns:

Cel mai bun sampon pentru barbati e Nivea for Men.Cel putin eu sunt fff multumit de el.

| ronaldo318 explică (pentru andrey663):

Si faza cu gelul? ce zici?

| andrey663 a răspuns (pentru ronaldo318):

Gel am uitat cum se chema, Era oricum parca tot de la Nivea cu niste particole rosii.Am sa ma documentez si am sa-ti raspund.