| numiPASA a întrebat:

Ceva idei sa dau burtica jos?big grin
Mai multe idei, slabesc mai repede.laughing[sper]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Incearca dansu. si misti din abdomen. bellydance laughing

| Andreea24 a răspuns:

1. Sport, cel mai important; 2. Evita sucurile carbogazoase pentru ca te baloneaza; 3. Fara dulciuri si prajeli.
Daca esti din Bucuresti iti pot recomanda un loc unde poti merge si garantat vei da burtica jos in maxim 4 luni prin practicarea taebo-ului. Te pup.

| buybooks a răspuns:

Incearca o dieta disociata, NU TE INFOMETA! Apoi, la fel de important, mult sport.
http://www.buybooks.ro/dieta-care-nu-te-infometeaza-c.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoaso cred... lasa taeb oul si cura si tot, punete fa abdomene si iesi seara si alearga abdomenul fiind acoperit pe sub haine cu un material plastic pentru a favoriza eliminarea grasimilor. I wish you luck. bye

| FunkySmile a răspuns:

Pai renunta la tot ce tine de prajeli, dulciuri si sucuri acidulate. Poti manca cate 2-3 patratele de ciocolata neagra pe saptamana, 2 feliute de paine neagra pe zi si vei reusi. La mine functioneaza, in 3 luni am dat 10 kg fara sa ma infometez, si ma simt bine. Incearcawinking.
Peace kiss