| kapshunicka a întrebat:

o mica intrebare:in iunie plec la mare si as vrea putin sa slabesc. ceva idei(mi s-a pus putin burtica si celulitasad)funditahappy

1 răspuns:
| Mihaela2o a răspuns:

Tine o cura de slabire cu salata si fructe. Iti poti face o spala te rosi cu branza sau o salata verde cu ou fiert un pic de pui fiert branza depinde cum preferi tu. Si du-te la sala. Daca nu uitete pe net la exercitii. Sau si mai bine si mai practic du-te si alerga dimineata sau seara.Eu asa am slabit. Sper ca te-am putut ajuta happy