| anonim_4396 a întrebat:

Chiar ajuta ginko-biloba la imbunatatirea circulatiei,? am mainile, si mai ales picioarele foarte reci, nici nu mai imi simt picioarele, de abia pot merge cateodata, miscare, fac ca o persoana normala

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Nu gingsengul ci ginko-biloba! E cu totul altceva. Intreaba si farmacistul si ai sa vezi!
Dar eu iti recomand sasoetele termice. Treci iarna cu ele bine de tot! Sunt pur si simplu perfecte!:
http://www.dimisport.ro/......-grupa.htm

| Ciobotaru_Lucian_1990 a răspuns:

Da chiar ajuta la circulatie. Am aceeasi problema ca si tine si chiar isi face efectul. Sper sa aiba acelasi efct si la tine.

| MrCrazy99 a răspuns:

Nu vei gasi aici raspunsul du-te la un doctorr.