| AvalohAlyn a întrebat:

Cine a slăbit după audioboookul lui Jorge Cruise "Gata cu grăsimea încăpățânată"?(editura act și politon)
Chiar sunt sfaturi bune și care dau rezultate in slăbit daca le aplici?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Sebastian1337 a răspuns:

Pentru ce vrei sa slabesti? Poti sa-ti transformi grasimea in masa musculara facand sala, antrenamente acasa si alergari zilnic.
Daca tot vrei sa slabesti, cauta documentarul 'Marley', o sa te ajute enorm daca vrei sa mai dai jos din kg.