| AvalohAlyn a întrebat:

E bun audiobookul acesta din link cu informatii pentru slabit"Gata de grasimea incapatanata" de Jorge Cruise?
https://www.libris.ro/......80388.html

A slabit cineva urmand metodele de acol
A mai lat cineva acel audiobook? Functioneaza? Sunt metode si explicatii bune? Slabesti daca le urmezi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Slabesti exclusiv prin deficit caloric, fie ca realizezi asta prin dieta, prin sport, ori prin ambele (cum e si recomandat).