| secessumaeternum a întrebat:

Cine de aici sufera de o boala psihica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Bingo! Uite inca unul cu probleme happy
Isi face 3-4 conturi pe zi, si copiaza raspunsurile altora. Eu as zice ca sunt tulburari grave de personalitate, sau poate avem de-a face chiar cu un copil autist.

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

I'm a high-functioning sociopath.

| PedoBarbie a răspuns:

Probabil că tu. Oricum. Toţi sunt normali până ajungi să îi cunoşti.

| LauBau a răspuns:

Toata lumea cred ca a suferit sau va suferi de Depresie, deci cam toti

| mrblizz311 a răspuns:

Toti vom/am suferit de depresie deci totii.

| Pricked a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Plus că le copiază şi incorect. o.O

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru mrblizz311):

Bingo! Uite inca unul cu probleme happy
Isi face 3-4 conturi pe zi, si copiaza raspunsurile altora. Eu as zice ca sunt tulburari grave de personalitate, sau poate avem de-a face chiar cu un copil autist.