| Mogiojojo a întrebat:

Fiecare sa spuna de ce boala psihica sufera. Hai descarcati-va!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DorelExpertu in primul rand nici nu stii ce inseamna Bipolar
Bipolar nu inseamna ca ai dubla personalitate, ci inseamna ca ai perioade LUNGI cand esti total neproductiv, nu ai chef de nimic, nici de viata. Dupa care ai perioade in care te simpti foarte productiv, plin de viata ai energie maxima etc
Perioadele astea trebuie sa dureze macar cateva saptamani bune pentru a putea fi incadrat in afectiunea Bipolara
Bipolaritatea este des confundata cu starea de spirit schimbatoare specific in general adolescentiilor

22 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Existenta in Romania

| Violleta2022 a răspuns:

Si daca nu suferim de nici o boala psihica, ce facem? happy

| Mogiojojo explică (pentru Violleta2022):

Atunci nu raspunzi la intrebare, pur si simplu.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Dupa cum ai pus intrebarea, pare ca toti suferim de boli psihice.

| sierra1 a răspuns:

Dragă bleble pornești de la o premisă greșită: nu toți suferă de vreo boală psihică (nu toți sunt duși cu pluta)

| Mogiojojo explică (pentru sierra1):

Nu si pe TPU.

| sierra1 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Ceva-ceva zici tu dar nu chiar toți (cel puțin pe cei față să-i excludem)

| Mogiojojo explică (pentru sierra1):

Nu ma cunosti soo. apropo imi place poza ta de profil.

| Freya1 a răspuns:

Anxietate,atacuri de panica, depresie...

| Mogiojojo explică (pentru Freya1):

Si cati anisori ai?

| Freya1 a răspuns (pentru Mogiojojo):

24 big grin

| SilentRain a răspuns:

Parkinson

| DorelExpertu a răspuns:

Eu sunt bipolar.

| DorelExpertu a răspuns (pentru DorelExpertu):

Esti bipolar pe...
Esti doar prost

| DorelExpertu a răspuns (pentru DorelExpertu):

Pe tine cine te-a bagat in seama?

| DorelExpertu a răspuns (pentru DorelExpertu):

Nici nu trebuie sa ma bage cineva in seama.
Te pomenesti ca-mi mai trebuie si invitatie sa zic ceva

| DorelExpertu a răspuns (pentru DorelExpertu):

Esti smecher? Hai in privat sa te vad

| DorelExpertu a răspuns (pentru DorelExpertu):

Hai ca vin tut' ceapa ma-tii

| Mogiojojo explică (pentru DorelExpertu):

Ok m-ai convins laughing

| DorelExpertu a răspuns (pentru Mogiojojo):

Minte, nu-l crede...
Am mers in privat cum mi-a cerut, a dat bir cu fugitii.
E tare in gura bosorogu

| DorelExpertu a răspuns (pentru anonim_4396):

De sarcasm ai auzit?
Dar de glume?

Daca da, fa bine si spune-mi ceva nou laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DorelExpertu):

DorelExpertu in primul rand nici nu stii ce inseamna Bipolar
Bipolar nu inseamna ca ai dubla personalitate, ci inseamna ca ai perioade LUNGI cand esti total neproductiv, nu ai chef de nimic, nici de viata. Dupa care ai perioade in care te simpti foarte productiv, plin de viata ai energie maxima etc
Perioadele astea trebuie sa dureze macar cateva saptamani bune pentru a putea fi incadrat in afectiunea Bipolara
Bipolaritatea este des confundata cu starea de spirit schimbatoare specific in general adolescentiilor

| Yee a răspuns:

Yee!