| Andrei_Daniel_1997 a întrebat:

Salut, voi fii scurt si la obiect. Vreau niste metode de slabit, de preferat rapide, ce imi recomandati? FUNDA.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci exercitii aerobe combinate cu anaerobe si putina dieta. Cauta pe programul tau de unde-ti downloadez Jillian Michaels: 30 days shred; 6 packs in 6 weeks etc (sunt mai multe) si Bob Harper: total body revolution; Extreme Cardio etc.
Te fac astia 2 de nu ai sa stii unde ai disparut numai ca doooaaare... spor la treaba!

| Differentx13 a răspuns:

Bună.
În primul rând, trebuie să ai o alimentație sănătoasă. Scoate din meniul tău băuturile carbogazoase, mâncarea de la fast-food, prăjelile și dulciurile.
În schimb poți mânca salate, fructe, sunt foarte multe opțiuni, și nu depăși 2OOO de Kcal pe zi.
Fă sport. Ori la sală, ori acasăwinking. Succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru SokarDax):

Esti femeie de vrei funda?

| SokarDax a răspuns (pentru Cosmin86):

Tu vorbesti macar uiatate la profilul meu si al tau atunci fa o comaparatie la funde

| Cosmin86 a răspuns (pentru SokarDax):

Ma doare undeva de funde, NU sunt un copil TAMPIT sa-mi pese de asa ceva si ma enerveaza toti cersetorii ca "funda, funda", parca te-ar ajuta cu ceva.

Sa ti le pui in cap

| Georg411 a răspuns:

Eu am slabit vreo 10kg in cateva luni. am facut sport vreo 2 saptamani la inceput si nu am mancat dupa 6 iar ziua des si putin(pana acum). stiu ca mi-a luat mai mult timp dar cred ca asta e cea mai buna solutie..cunosc fete care au folosit pastile si odata ce s-au lasat de el s-au ingrasat mai rau. :*