| Junseng a întrebat:

Cine stie ce pot face sa nu mi-se ingrase parul repede, adica la 2 zile zici ca am clei in cap?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Niciun caz nu te speli zilnic fiindca asta nu numa ca-ti va inrautati viteza lui de ungere dar iti irita si scalpul!

| venividivici2017 a răspuns (pentru Adry05):

Sigur ca da...acum depinde si de samponul utilizat, tenul respectiv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de des il speli?

| venividivici2017 a răspuns:

Te vei spala zilnic, asta poti sa faci!

| Itanul a răspuns:

Endocrinologul este solutia.

| lllyyy a răspuns:

Sa iti iei un balsam de par.Asa mi se intampla si mie.